تصویرسازی از عوارضِ دل‌تنگی

« دل‌تنگی، حالِ پریشانی‌ست که در لغت‌نامه‌ی دهخدا شامل چندین و چند احساسِ دیگر است که من آن‌ها را «عوارضِ دل‌تنگی» می‌نامم. جایی که کلام بند می‌آید و چیزی در سینه سنگ می‌شود.

در این پروژه حالاتِ مختلفِ بی‌قراری، ملال، خشم و .. از دل به تصویر کشیده شده‌اند. تشبیهِ تصویری به کرات از تشبیه کلامی موثرتر است و حالِ تصویرکر و مخاطب را یکی می‌کند. بخشی از پروژه تختِ عنوانِ ملال، حالاتِ بی‌حوصله‌ای‌ست که آدمی با خودش هم سر ناسازگاری برمی‌دارد و این‌ها همه از دلِ تنگِ او برمی‌آید.

در این تصویرها سعی بر آن شده که با کم‌ترین خطوط بیشترین احساس به مخاطب منتقل گردد و میل به سیمپاتی را در او بیدار کند. چرا که چه بسا انسان‌هایی که به این عوارض دچارند اما در ناخودآگاه خود به آن وقوف ندارند.»

مرجان صادقی متولد شهریور ۱۳۷۰ و دارای مدرک ارشدِ ارتباط تصویری از دانشگاه الزهراست.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
محصولات ادوبی
محصولات آسیب‌پذیر ادوبی را به‌روزرسانی کنید