تصویرسازی‌های کاغذی و سه بعدی

هلن ماسل وایت (Helen Musselwhite) طراح و تصویرساز بریتانیایی تبار، تصویرسازی‌هایی با تکنیک کاغذ و مقوا خلق کرده که با برش زدن و قرار دادنشان روی هم، آنها را سه بعدی کرده است. هلن در این باره‌ می‌گوید:
« بسیاری از الهامات من در اين مجموعه برگرفته از روستاهای بریتانیاست. زیبایی آن مکان‌ ها همیشه مرا مبهوت خود ساخته است و من افتخار این را دارم که با زندگی کردن در جنوب منچستر و این که همیشه یک پایم در منطقه شهری بوده و پای دیگرم در روستا، از تماشای آن مکان‌ ها لذت ببرم.
پیاده روی در این محیط‌ها، این فرصت را به من می‌دهد که چگونگی تغییر روزانه محیط اطرافم را ببینم.
روی هم رفته، من به خاطر این جا بودن و کاری که عاشق آن هستم، خودم را خیلی خوش شانس می‌دانم که امیدوارم این قضیه، در کار من نیز نمایان شده باشد.»

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تصویرسازی های سه بعدی برای کلینیک اطفال در اسلوانی