ترکیب ماهرانه‌ای از خلاقیت در فرم و اغراق در تایپوگرافی / si scott studio

استودیو سی ‌اسکات توسط هنرمندی به همین نام در سال 2006 تأسیس شده است و از آن زمان تا کنون توانسته خود را به عنوان یک مرجع معتبر در بین طراحان، مطرح و مفاهیم و ایده‌های خلاقانه منحصر به فردی را برای فهرست مشتریان وزین و در حال توسعه خود، فراهم آورد. طرح‌های جاری استودیو سی اسکات که تا حد بسیار زیادی الهام‌گرفته از عشق به موسیقی هستند، ترکیب ماهرانه‌ای از خلاقیت در فرم و اغراق در تایپوگرافی است که در آن مینیمالیسم و در عین حال معاصر بودن به طور مناسبی در هم آمیخته شده است.
طرح‌های منحصر به فرد «ترسیم‌شده با دست» از این استودیو، متقاضیان فراوانی را از گوشه و کنار جهان برای طیف وسیعی از پروژه‌ها، از کمپین‌های تبلیغاتی گرفته تا برندسازی، انتشارات، ویراستاری، تولیدات، طراحی داخلی و جلد آلبوم، مجذوب خود کرده است. عطش و اشتیاق فراوان این استودیو برای ارتقاء مستمر هنر به سطوح جدید و فراهم ساختن امکان حیات طراحی در شیوه‌های متفاوتى از ساختارهاى بصرى، منجر به بهره‌گيرى گسترده‌ى طراحان اين استوديو از دنیای هنرِ برش کاغذ شده است.
تخصص استودیو سی اسکات در حوزه طراحی، مدیریت هنری و مشاوره خلاقیت و نیز تدریس و برگزاری نمایشگاه‌های هنری می‌باشد. در طول سال‌ها فعالیت، این استودیو در پیش صنایع و مؤسسات نوآور، معروفیت جهانی کسب کرده و بطور مرتب، موفق به دریافت جوایز و القاب در نشریات متعدد شده است (از جمله افتخارات این استودیو می توان به قرار گرفتن در فهرست 200 طراح برتر تاریخ توسط مجله کامپیوتر آرتس و دو بار افتخار قرار گرفتن در فهرست 200 تصویرگر برتر دنیا توسط Luerzer’s Archive اشاره کرد. سی‌اسکات در حال حاضر در انگلستان به حیات و کار خود ادامه می‌دهد.

TX124_125__04K00.indd  TX124_125__04K00.indd  which will you hope  strong1  retreat2  puma 65  retreat  Paul Young music  puma 1  p161
p151  n alfa_02  notion_04_spread  n alfa_01  memories dahra 2  memories dahra 1 magazine_11  j091p  jb 1  ink_cover_detail_01  ink_cover 00  ink  hard work  good heart  haiti 1  generation_press 0  from facebook (42)  from facebook (22)  from facebook (1)  fantasy  elbow_04  diplomat_detail_01  dan__dave_01  changing_my_mind 0 the animal stag_detail_01  the animal sparrow_00  the animal rat_00  the anamoly1205  Swan_500-white  swan 3  swan 4  SSwan_500-white  sicott211  siscott1  seahorse  resonate_mouflon resonate_poisson resonate_coq resonate03 resonate04resonate01  p161
Fish_500  1  Hummingbird_500-white

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
عنوان بهترین تصویرگر سالانه ادبیات کلاسیک آمریکا به تصویرگر ایرانی