تایپ فیس ارتش ایران / مسعود محمدزاده

«هنر دیزاین کردن مبتنی بر تعامل منطق و احساس است. به طور متعارف یک طراحی خوب با مطالعه و شناخت زیر و بم پروژه آغاز می شود. رهیافت این مسیر، تدوین تفهیم نامه‌ای (بریفی) منطبق با اهداف پروژه، هویت، استراتژی دیزاین، کاربرد، گروه هدف و لحن ارتباطی می باشد.

تیم طراحی با ورود به پروسه‌های ایده پردازی و طراحی کانسپت؛ ایده‌های خلاق ارتباطی را همسو با استراتژی، هویت انسانی، و سیستم سخت افزاری ارتش، دیزاین نموده است. نظم، هارمونی، قدرت، استحکام، جسارت، انعطاف، مهربانی، از خودگذشتگی و میهن پرستی مفاهیم عمیق و بنیادینی هستند که همواره با کشف زبان فرمی و لحن ارتباطی مناسب بیان می شوند.»

این پروژه هویت نوشتاری با سفارش سازمان ارتش جمهوری اسلامی ایران به استودیو تایپومیم توسط تیم طراحی «مسعود محمدزاده و سعید زندی» در سال 1395 طراحی شده است.

پروژه دیگری از مسعود محمدزاده در روزرنگ را اینجا ببینید.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
چهار طراح ایرانی در صدر پوسترهای جشنواره «پوستر هیروز»