بوم خود را پر از رنگ کنید

شاید تابحال همگی ساعاتی را صرف بازی پین بال (Pinball) ویندوز کرده باشیم و حتما تصاویری از آن را دیده ایم. بازی بسیار ساده و کوچک اما با ایده ای خلاقانه و سرگرم کننده. پس از گذشت سال ها و ساختن نمونه های مختلف در استایل های هنری، استودیو کوچک State of Play در لندن سعی کرده تا با نگاه خلاقانه و هنری خود، رنگ و بوی جدیدی به این بازی ساده ببخشد. نام این بازی  جدید INKS به معنی مرکب است که تجربه های بسیار جدیدی را در دنیای طرح و رنگ به دست خواهید آورد و شما در واقع نقش یک  بومرنگ را بازی خواهید کرد.

توپ ها در مارپیچ های مختلف در نوسان خواهند بود تا سرانجام با حرکت کردن و پخش کردن رنگ ها، مسیرشان را ادامه می دهند. پخش شدن رنگ های مختلف و ترکیب با سایر رنگ ها مانند خلق یک اثر هنری است. این بازی فقط برای iOS منتشرشده و در سال 2016 موفق به کسب Apple Design Award نیز شده است. این استودیو پیش از این نیز با ساخت بازی “شهر لومینو” موفقیت های زیادی در صنعت بازی سازی کسب کرده است. برای دریافت آن می توانید از این لینک استفاده کنید.

 

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.