بسته بندی کفش بارسلونایی Arrels

Arrels، که در انگلیسی به معنای «ریشه ها» ست، یک برند کفش بارسلونایی است که تولید کننده انواع کفش های خلاق و جالب مود نیاز بازار است. در اقدامی تازه،  استودیو اسپانیایی Hey Studio ، یک طراحی جدید برای بسته بندی برخی از کفش های این برند انجام داده است.

شکل گیری این هویت بصری به معنای یافتن تعادلی صحیح بین ظاهر شهری و ریشه های سنتی و روستایی Arrels و بین دست ساز بودن و تولید انبوه کردن یک محصول می باشد. این دوگانگی در دو رنگ همسان و الگوی آن که برای جعبه ها و کفش ها ساخته شده است نمایان می شود؛ ایده ای که به طراحی بروشور آنها نیز منتقل شد.

طراحی الگوهای استفاده شده در جعبه ها با این ایده بازی می کند که اگر قرار بود شما تمامی لایه های بتونی که منظره شهر را در آن زیر پوشش می دهد، از بین ببرید، شما سطح اصلی و طبیعی زمین را خواهید یافت.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
رقابت بین المللی طراحی بیلبورد Art Moves 2017