بسته بندی چای گیاهی XiaoXiao در چین

پروژه زیر توسط Deng Xiongbo و اعضای تیمش در چین برای چای XiaoXiao طراحی شده است که توضیحات و تصاویر مربوط به پروژه را باهم مرور می کنیم:

در چين، زمانى كه مردم غذاهاى تند و تيز ميخورند، امكان اينكه در دهان و گلوى آنها زخم ايجاد شود زياد است. اين علامت به معناى التهاب است، در زبان چينى كلمه ى ملتهب با آتش معناى بسيار نزديكى دارد. با اين حال، این لغت ملتهب تصور شعله اى را كه بتوانيم ببينيم نشان نمى دهد، بلكه اين عبارت چينى براى توصيف ناراحتى هاى فيزيكى است. هنگامى كه مردم چينى دچار اين ناراحتى مى شوند و يا براى پيشگيري از اين ناراحتى فيزيكى، از چاى گياهى استفاده ميكنند. براساس معنايى كه نام محصول دارد (XiaoXiaoHuo Herbal Tea)، ما از يك روش ساده براى طراحى خاموش كننده ى آتش استفاده كرديم. اين طرح اين امكان را براى مصرف كنندگان فراهم مى كند تا پيام اثر قوي اين محصول در كوتاه ترين زمان به آنها منتقل كند. علاوه بر اين، در چارچوب فرهنگ چيني، اين ايده ى خلاقانه در نگاه اول مردم چين فورا درك ميشود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
تعرفه رسمی سال ۹۷ طراحان گرافیک ایران