بسته بندی های جدید نوشابه برای مسابقات بیسبال آمریکا

در چند سال اخیر، قوطی‌های نوشابه تیم باد لایت (Bud Light) برای لیگ فوتبال آمریکایی NFL، که بر اساس سبک مینیمالیستی و با لوگوی هر تیم طراحی می‌شد، فروش خوبی در بازارهای محلی داشته است و تولید کننده این نوشیدنی، بادویزر (Budweiser) امیدوار است تا این موفقیت را با قوطی‌های مسابقات بیسبال MLB هم تکرار کند.

برای دیزاین جدید این قوطی ها، کمپانی بادویزر، هنرمندان محلی را به خدمت گرفت تا طرح‌ها را بر اساس هر شهر طراحی کنند و بناهای معروف و محلی هر شهر را مثل “دروازه آرک سنت لوییس کاردینالز” در طرح‌ها بگنجانند.

آدام کان (Adam Kahn) طراح قوطی نوشابه‌های شهر سنت لوییس و آنیکا لیدنبرگ (Annica Lydenberg)، طراح قوطی‌‌های شهر بوستون (Boston) بوده اند که آنیکا از سبک قدیمی فروشگاه نیو انگلند و نشان‌های رستوران‌ها برای طرح های خود الهام گرفته است. این قوطی‌ها از 27 مارس، درست پیش از روز افتتاحیه مسابقات در دسترس خواهند بود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.