بسته بندی جالب چای تحت تاثیر داستان های بومی

یک فنجان چای گیاهی عالی، المانی از یک فرم هنری است. استودیوی طراحی Interabang مستقر در انگلستان، طراحی نام تجاری و بسته بندی کمپانی چای GREK را، با الهام گرفتن از داستان های سفرهای بنیانگذاران کمپانی به پیرجی، «روستای رنگی» در جزیره ی یونانی Chios، آغاز کرده است.

در پیرجی، خانه ها با کاشی های سیاه و سفید Xysta تزیین شده اند، که متشابه با جزیره هستند، و به خودی خود به معنای کمال، روشنی و سادگی هستند. پس Interabang، از این کاشی ها به عنوان نشانه ای از عطر و طعم بر روی بسته بندی چای های GREK استفاده کرد؛ این کاشی ها همچنین غنای بصری متمایزی را به بسته بندی می بخشیدند زمانی که به صورت الگومند مورد استفاده قرار گرفتند.هر چای در کمپانی GREK داستانی دارد و Interabang بسیار مشتاق برای در میان گذاشتن این داستان ها با علاقمندان چای است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.