بسته بندی‌های شیرین برای شیرینی‌های رژیمی

شیرینی های رژیمی برند Leni’s bars همیشه محصولاتی را ارائه می دهد که از مواد طبیعی تشکیل شده است. در این کمپانی همه چیز حول محور “لذت” جریان دارد؛ از پروسه تولید گرفته تا عرضه و فروش آن در فروشگاه های مختلف. این ویژگی، Leni’s bars را قابل لمس تر و صیمیمی تر کرده و باعث شده این برند با مشتریانش ارتباط دوستانه تری برقرار کند. همانطور که از لوگوتایپ آنها پیداست، به جای استفاده از یک لوگوتایپ ساده و یکنواخت، از یک لبخند شیرین به عنوان چهره این برند استفاده شده است.

بسته بندی های زیر برای سه دسته از محصولات Leni’s bar و در سه خانواده رنگی که مرتبط با طعم هر یک است طراحی شده است. این بسته بندی ها توسط استودیو آلمانی Make Studio طراحی شده است.

 

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.