بسته‌های هراس‌انگیز زامبی / Brandenburg Studio

استودیو طراحی و تبلیغاتی “براندنبورگ” در قلب مرکز شهر ریکجاویک (Reykjavik) در ایسلند واقع شده است. در این استودیو وقتی سفارشی تحویل گرفته می شود، به طور ویژه بر طراحی و ایده‌هایی که وجود دارد سرمایه گذاری می‌شود به گونه‌ای که براندنبورگ را به پناهگاهی برای نام‌های تجاری تبدیل نموده که برای آنها امنیت، عشق و توجهی را که لایقش هستند به ارمغان می‌آورد.

طراحان این استودیو با طراحی،ایده‌پردازی و گوش دادن به نیاز نام های تجاری، یک راهبرد جامع برندینگ را ارائه می‌دهند که باعث موفقیت مشتریانشان و حیات دوباره برند‌ها می‌شود. راهبردی که برای تبلیغ برند به کار برده می‌شود کاملا احساسی بوده و از این رو همواره به دنبال کشف راه‌ها و ایده‌هایی عاطفی و احساسی برای دست یافتن و مرتبط کردن مشتریانی که تحت تاثیر قرار گرفته‌اند، می‌باشند.

از پروژه های اخیر این استودیو می توان به طراحی بسته‌بندی چند خوراکی متنوع نظیر پسته، تمشک، شکلات و… اشاره کرد که نام آن ” بسته‌های هراس انگیز زامبی” می‌باشد. کشور ایسلند در طول سالها دستخوش تغییراتی شده و این شانس را به استودیو براندنبورگ داده است که به طور جدی و مستقیم، خود را دوباره درگیر ایسلندی جدید کند که از نگاه آن‌ها، نتیجه آن یک زامبی است! آنها 24 زامبی مهیب اما بامزه طراحی کرده‌اند که به هر کدام از آنها نام و بک گراند داستانی کوتاه نیز اختصاص داده‌اند. شما با بریدن و با قطع کردن سر هر زامبی محتوای درون هر بسته را می‌توانید بخورید. به این بسته‌بندی‌ها خوب نگاه کنید و بگویید زامبی مورد علاقه‌ی شما کدام است؟

Blar_Kassi-1024x614  Blar_Ska-1024x576  blarstakur_final-1024x576  Graenn_Kassi-1024x614  Graenn_Ska-1024x576  graennstakur_final-1024x576  opinn-1024x576  Raudur_Kassi-1024x614  raudurstakur_final-1024x576  Rautt_Ska-1024x576

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه برگ هایی از کتب تصویری چاپ سنگی