بسته‌بندی‌ پوشاک کودکان

« دغدغه‌های زیست‌محیطی به خاطر علاقة زیادم به طبیعت و احترام به آن همیشه همراه ذهنم بوده‌اند. در سال  1392 هنگام انتخاب موضوع پروژه کارشناسی به راهنمایی استاد راهنما مهرداد کشتی‌آرا، تصمیمم بر این شد که با هدف افزایش طول عمر مفید بسته‌بندی محصولات که یکی از راه‌های نزدیک شدن به توسعه پایدار است، بسته‌هایی طراحی شود که پس از استفاده در نقش اولشان به عنوان بسته‌بندیِ جذاب و محافظ محصول، نقش دیگری را نیز ایفا کنند.

پس از تحقیق و بررسی نمونه‌ها، بسته‌بندی پوشاک کودکان باتوجه به قابلیتشان برای تبدیل به وسایل سرگرمی برای کودک و کمک به رشد فکری آن‌ها، برای چنین مقصودی مناسب‌تر دیده شد و برند پوشاک کودک سُها به صورت فرضی برای این کانسپت انتخاب شد.

پس از ری‌دیزاین لوگو و انتخاب رنگ، تصویرسازی‌هایی جهت استفاده بر روی ساک‌های لباس، جعبه‌ها و بسته‌های جوراب طراحی شد و به شکل‌های متنوع در بسته‌ها به‌کار گرفته شد. از درون بسته‌ها کاراکترهایی متنوع، تصویرسازی‌هایی به صورت پاپ‌آپ جهت قصه‌گویی برای کودکان و استندهایی به عنوان قاب عکس کودک بیرون کشیده می‌شود که کودک را درگیر کار با دست‌هایش نیز می‌کند.»

سیما بهاءالدینی، متولد 1368 و فارغ التحصیل کارشناسی ارشد گرافیک از دانشگاه تهران است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوستر جدیدی از سریال Tom Clancy’s Jack Ryan