«بدو رستم بدو» بهترین انیمیشن یک جشنواره هندی شد

انیمیشن کوتاه «بدو رستم بدو» به کارگردانی حسین ملایمی، جایزه و تندیس بهترین فیلم انیمیشن را از جشنواره فیلم های کوتاه Wular Lake در هند دریافت کرد. این جشنواره از بیست ششم تا بیست و هشتم آوریل مصادف با ۶ تا ۸ اردیبهشت در ایالت کشمیر هندوستان برگزار شد.

همچنین این انیمیشن از دهمین جشنواره فیلم کوتاه Rofife ترکیه، جایزه Mention Award را دریافت کرد. این جشنواره از بیست و دوم تا بیست چهارم مارچ در ترکیه برگزار شد.

«بدو رستم بدو» انیمیشنی ۱۱ دقیقه ای است که در استودیو برفک و با تکنیک ۲ بعدی دیجیتال سل ساخته شده است. این انیمیشن برای اولین بار در دهمین دوسالانه پویانمایی تهران به نمایش درآمد.

«بدو رستم بدو» برداشتی طنز و کاملا آزاد از تراژدی رستم و سهراب است. رستم پهلوان ملی ایران زمین، باید به آینده سفر کند و به تهران امروز بیاید تا آنچه را که بر سر فرزندش سهراب آورده، جبران کند. در شهر تهران او نمی داند راه قانونی را برای رسیدن به هدف مشروع خود برگزیند یا راه غیر قانونی را.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
جشنواره شهر به پوستر فیلم‌های کوتاه و نیمه بلند تندیس می‌دهد