این بمب‌ها را متوقف کنید!

هر ساله 1.5 میلیون پرنده دریایی، ماهی و لاکپشت در اثر پلاستیک های رهاشده در دریاها تلف می شوند. همچنین طبق آمارها زباله‌های پلاستیکی در حدود 78 درصد زباله‌های دریایی را تشکیل می‌دهند.

از این رو انجمن غیر انتفاعی صلح سبز مستقر در آمریکا برای مقابله و هشدار این بحران زیست محیطی اقدام به انتشار پوسترهایی با عنوان «بمب‌ها» نموده است.

این پوستر ها را آژانس Nitch در اکتبر 2020 طراحی کرده است.

انجمن صلح سبز (Greenpeace) نام یک سازمان غیردولتی مدافع محیط زیست است که در بیش از ۴۰ کشور دفتر داشته و بخش هماهنگی‌های بین‌المللی آن در آمستردام هلند قرار دارد. صلح سبز هدف از تأسیسش را «اطمینان یافتن از توانایی زمین در پروراندن تمامی تنوعات زیستی» بیان داشته و بر روی مسایل جهانی‌ای همچون گرم‌شدن زمین، جنگل‌زدایی، صید بی‌رویه ماهیان، صید تجاری نهنگ و موضوعات هسته‌ای تمرکز دارد.

آژانس تبلیغاتی: گروه Nitch

کارگردانان خلاق: الخاندرو جونکو ، مائوریسیو سانچز

کارگردانی هنری: مائوریسیو سانچز

کپی رایتر: الخاندرو جونکو

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
هنر اجزای شکسته در ژاپن