اولین پوستر رسمی فصل دوم سریال Legion منتشر شد

بخش تلویزیونی مارول و شبکه FX اخیرا اولین پوستر رسمی فصل دوم سریال Legion را منتشر کرده‌اند که تمرکز این پوستر روی شخصیت دیوید هالر است. با این حال، هنوز چیز زیادی از اتفاقات فصل دوم این سریال نمی‌دانیم و اولین تریلر منتشر شده از آن تنها به سوالات ما اضافه کرده است. در فصل دوم سریال Legion، دیوید هالر قرار است در برابر اماهل فاروق ملقب به شدو کینگ با بازی نوید نگهبان، قرار بگیرد و با او مبارزه کند. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

نوآ هاولی، سازنده سریال Fargo (فارگو)، نیز مانند فصل اول کار ساخت و نوشتن فیلمنامه فصل دوم سریال Legion را بر عهده دارد. علاوه بر ساخت و نوشتن فیلمنامه، هاولی به‌همراه لورن شولر، دانر، سیمون کینبرگ، جف لوب و استن لی، به‌عنوان تهیه‌کننده اجرایی نیز در این سریال حضور دارد. دن استیونز، راشل کلر، آبری پلازا، جامین کلمنت، امبر میدتاندر، بیل اروین، جرمی هریس، جین اسمارت، نوید نگهبان، کوینتون باکلر و کیتی اسلتون، از جمله بازیگرانی هستند که تاکنون حضور آن‌ها در فصل دوم سریال Legion تایید و اعلام شده است. فصل دوم سریال Legion در ۱۰ قسمت تولید شده است که نسبت به فصل اول آن شاهد افزایش دو قسمتی آن هستیم. فصل اول این سریال در ۸ قسمت تولید و منتشر شده بود.

ماه گذشته مارول اعلام کرد که پخش هفتگی فصل دوم سریال Legion از تاریخ ۳ آوریل ۲۰۱۸ (۱۴ فروردین ۱۳۹۷) از شبکه FX آغاز خواهد شد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.