انتشار کتابی جدید در حوزه انیمیشن

کتاب «کارگاه طراحی شخصیت متحرک» نوشته اریک گلدبرک در حوزه انیمیشن منتشر شد.

کتاب «کارگاه طراحی شخصیت» توسط اریک گلدبرک یکی از هنرمندان طراحی شخصیت نوشته شده و توسط پریسا کاشانیان و امیر مسعود علمداری ترجمه و توسط انتشارات فرهنگسرای میردشتی منتشر شده است.

مترجم این کتاب گفت: کمبود کتاب های تخصصی در زمینه انیمیشن به خصوص طراحی ما را بر آن داشت تا این کتاب ارزشمند را که رویه کارگاهی دارد و به همراه سی دی پیوست، روند کامل آموزش را به خوبی تحلیل می کند، ترجمه کنیم.

وی تاکید کرد: این کتاب و سی دی همراه، قوانینی را برای درک بهتر انیمیشن نشان می دهد. علاقه مندان می توانند با به کار گیری این قوانین طراحی در خلق اثری قابل قبول راهنمایی شوند. به نظر می رسد مطالعه و اجرای درس های این کتاب شروع بسیار خوبی برای آنها باشد. این کتاب برای متخصصان نیز بسیار مفید است، اگرچه شکستن این قوانین نیز توسط طراحان خبره دور از دسترس نیست.

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
دوبله انیمیشن «آخرین داستان» با حضور بازیگران سینما و تئاتر