انتشار پوستر فیلم «پسران خوب»/ Good Boys Film

یونیورسال اولین پوستر فیلم کمدی Good Boys «پسران خوب» را منتشر کرد. پوستر این فیلم با حضور جیکوب ترمبلی (Jacob Tremblay) بازیگر فیلم The Predator «غارتگر»، با سن کم شخصیت‌های اصلی و محتوای بزرگسالانه‌ی فیلم شوخی کرده است.

تهیه کنندگان فیلم‌های کمدی Sausage Party «سوسیس پارتی» و Blockers «بازدارندگان» با فیلم جدیدشان یعنی Good Boys امضای ریت R خودشان را وارد یک داستان نوجوانانه کرده‌اند. در این فیلم ترمبلی نقش رهبر بدجنس گروهی از بچه‌های ۱۲ساله را بازی می‌کند که فرارهایشان از مدرسه درنهایت به ماجرایی تمام روزه از تصمیمات بد همراه خطرات خنده‌دار تبدیل می‌شود.

در خلاصه داستان رسمی Good Boys آمده است: در یک روز تا چه حد اتفاقات بدی می‌تواند بیفتد؟ سازندگان فیلم‌های Pineapple Express «پاین‌اپل اکسپرس» و Sausage Party «سوسیس پارتی» در کمدی متفاوت Good Boys با کلاس ششم شوخی می‌کنند.

مکس ۱۲ساله پس از دعوت شدن به اولین پارتی خودش خیلی آشفته می‌شود چون طرز رفتار در چنین مراسم‌هایی را بلد نیست. مکس و بهترین دوستانش ثور (با بازی بریدی نون (Brady Noon)) و لوکاس (با بازی کیث ویلیامز (Keith Williams)) که به دنبال ماجراجویی هستند از پهپاد پدر مکس – که مکس اجازه‌ی استفاده از آن را ندارد – برای جاسوسی کردن از همسایه استفاده می‌کنند.

اما وقتی همه‌چیز طبق برنامه پیش نمی‌رود، پهپاد نابود می‌شود. این پسرها که عاجزانه قصد دارند این پهپاد را تا قبل از رسیدن پدر مکس (با بازی ویل فورته (Will Forte)) به خانه عوض کنند، از مدرسه فرار کرده و سفری ماجراجویانه را آغاز می‌کنند که شامل تصمیمات بدی مثل سرقت موادمخدر و فرار از دست پلیس و دختران نوجوان می‌شود.

فیلم Good Boys اولین بار ۱۱ مارس (۲۰ اسفند) ‌در جشنواره فیلم جنوب به جنوب غربی نمایش داده می‌شود و تاریخ اکران آن ۱۶ آگوست ۲۰۱۹ (۲۵ مرداد ۹۸) خواهد بود.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
دنیای شگفت انگیز امیلیا / Emilia Dziubak