انتخاب اولیه فینالیست‌های مسابقه بین‌المللی دیزاین 2014 تایوان

انتخاب اولیه فینالیست‌های مسابقه دانشجویی بین‌المللی دیزاین 2014 تایوان در 9 سپتامبر ( 18 شهریورماه سال جاری) انجام شد. 15 کارشناس در حوزه‌های طراحی محصول، طراحی هویت،و انیمیشن دیجیتال، از صنایع و کارخانه‌های مختلف به عنوان داور و عضو هیأت منصفه این مسابقه دعوت شده بودند که در مجموع، 4037 اثر از آثار خلاق دانشجویان سراسر جهان بطور جداگانه توسط هیأت منصفه در رده‌های مختلف مورد قضاوت و داوری اولیه قرار گرفت.

پس از بحث‌ها و گفت‌وگوهای طولانی، 153 اثردر حوزه طراحی بصری، 50 اثر در حوزه طراحی محصولات، 31 اثردر حوزه انیمیشن دیجیتال و 34 اثر در حوزه برندینگ انتخاب شدند که در مجموع 268 اثر انتخاب شده‌اند.
از ایران نیز پوستر سعید عباسی بنی دانشجوی کارشناسی ارشد گرافیک با عنوان (هرجا یک چرخ هست، یک راه هم هست) در بخش طراحی بصری و پوستر ساناز صفری با عنوان (Natural) به بخش فینال این مسابقه راه یافته‌ است.

همچنین قرار است انتخاب و داوری نهایی آثار در اواسط ماه اکتبر (اواخر مهرماه) سال جاری انجام شود.
مسابقه بین المللی دیزاین 2014 تایوان، با هدف تشویق تبادل طراحی خلاقانه بین کشورهای گوناگون، توسعه و کشف استعدادهای خلاق و کمک به تثبیت وضعیت طراحی بین المللی در تایوان، از 9 خرداد تا 9 مرداد ماه سال جاری برگزار گردید و مراسم اعلام جوایز برندگان نهایی  نیز در آذرماه همین سال برگزار خواهد شد.

برای مشاهده لیست کامل فینالیست‌های مقدماتی، لطفاً اینجا را کلیک کنید.

If There's a Wheel There's a Way-Saeid Abbasi Beni

پوستر راه یافته سعید عباسی بنی به مرحله فینال

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.