انبردست‌های حشره‌ای!

igor mitin   طراح بسته بندی‌های خلاقانه بتازگی در پروژه‌ی جدید خود، انبردست های ساده را به حشره هایی جالب تبدیل کرده است.
شرکت Haps که تولید کننده این ابزارهاست قصد دارد با این اقدام، هم هدیه ای کوچک به  مشتریانش داده باشد و هم آنها را در هنگام خرید کالاهای این شرکت خوشحال‌تر کند.  در طرحی که ارائه شده  است ظاهر هر یک از ابزارها به یک نوع حشره تغییر پیدا کرده است. این ابزارها به حشرات دستی HAPS معروف  شده‌اند.

همانگونه که در تصویر مشاهده می‌نمایید طراحی بسته‌بندی همانند بدن یک حشره است به گونه‌ای که دسته‌های انبر همانند بدنه‌ی حشره، سر انبر همانند آرواره های سوسک و قسمت های ریز و محکم آن همانند دندانه‌های سوسک هستند.
رنگ آمیزی مشکی و زرد بسته هم ارتباط منطقی و مناسبی با رنگ سوسک های جنگلی برقرار کرده است. این ابزارها در چهار سایز گوناگون طراحی شده اند. همراه روزرنگ باشید برای دیدن این پروژه.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.