افتتاح نمایشگاه «تایپو ۹۰۱۰»

نمایشگاه «تایپو ۹۰۱۰» تعداد پنجاه پوستر طراحی حروف از بیست و پنج هنرمند جمهوری چک است که با تلاش جمعی از دوستداران فرهنگ و هنر در دو کشور ایران و جمهوری چک برای ایجاد تعامل در زمینه هنر گرافیک، به ویژه طراحی حروف بین این دو کشور، برگزار می‌گردد.

این نمایشگاه نماینده ذهنیت طراحان چک، از بازی با دنیای فرم‌های منفصلِ حروف لاتین است که در طی سال‌های ۱۹۹۰ تا ۲۰۱۰ میلادی توسط طراحان گرافیک معاصر این کشور ارائه شده است و با همکاری انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران به نام نمایشگاه «تایپو ۹۰۱۰» در تاریخ چهارشنبه ۲۳ آبانماه ساعت ۱۵:۳۰ با حضور برگزارکنندگان و مهمانان از سوی دو کشور گشوده خواهد شد.

نشانی: موزه گرافیک ایران/ اتوبان شهید باقری- بلوار استقلال- خیابان شهیدان قزوینی شمالی- محوطه باغ اناری (پارک پلیس شمالی)- عمارت ارباب هرمز
زمان: چهارشنبه ۲۳ آبانماه ۱۳۹۷ ساعت

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اولین همایش ملی گرافیک و کاریکاتور آب و تراب