اعلام نتایج فستیوال بین المللی لاک پشت طلائی روسیه ۲۰۱8‎

برندگان رقابت بین المللی لاکپشت طلائی روسیه (GOLDEN TURTLE 2018) اعلام شدند.

به گزارش روزرنگ اين جشنواره در سه بخش عكاسی، طراحی پوستر و هنرهای تجسمی برگزار شده و طبق اعلام رسمی وبسايت اين رويداد، امسال تعداد 1802 شركت كننده از110 كشور جهان غالب بر7335 اثرهنری را براي شركت در اين رويداد ارسال كرده اند كه  بعد از داوری  توسط هيئت داوران بخش های سه گانه، نام دو ایرانی به نام های ناهید قهرمانی و علیرضا عزیزی بهروز در میان برندگان دیده می‌شود .

جشنواره لاک پشت طلایی بزرگترین رویداد بین المللی و فرهنگی در روسیه است که با هدف شناساییی برترین آثار هنری در رابطه با حیات وحش برگزار می‌شود.
نفر اول این رقابت در هر بخش هزار دلار جایزه و نفر اول تمام بخش ها ۲ هزار دلار جایزه نقدی از حامیان مالی رقابت دریافت خواهند کرد، همچنین آثار برگزیده در طول برگزاری جشنواره در مسکو به نمایش در خواهند آمد.

سایت جشنواره: www.wncontest.ru

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
اهدای نشان طلای مجله گرافیس به طراح گرافیک ایرانی