اعلام نتایج داوری آثار داخلی مسابقه بین المللی طراحی پوستر روز جهانی اندازه شناسی

نتایج داوری آثار داخلی مسابقه بین المللی طراحی پوستر روز جهانی اندازه شناسی سال 2019 اعلام شد. به گزارش روزرنگ و بنا بر اعلام هیات داوران این مسابقه متشکل از : مصطفی اسد‌اللهی، دکتر خسرو معدنی پور و محمد مکاریچیان نفرات اول تا سوم به ترتیب رضا رحیمیان، سید احسان موسوی راد و مصطفی برجی معرفی شدند. همچنین نفرات شایسته تقدیر: آرمین مرسی،‌شهرزاد عباسی، مسعود گلپریان،‌پویا سرابی،‌ زهرا خضایی،‌مهران قدیمی دیزج اعلام شدند.

جایزه نفرات برگزیده اول تا سوم به ترتیب 5، 3.5 و 2 میلیون و به هفت اثر منتخب دیگر نیز هرکدام مبلغ 500 هزار تومان جایزه تعلق خواهد گرفت.

گفتنی است اثر اول به عنوان طرح منتخب جمهوری اسلامی ایران به APMP  ارسال خواهد شد تا در نهایت در کنار آثار منتخب سایر کشورها  در معرض داوری قرار گیرد تا پوستر روز جهانی اندازه شناسی 2019 انتخاب و معرفی شود.
نفر اول / رضا رحیمیان
نفر دوم/ سید احسان موسوی رادنفر سوم/ مصطفی برجی

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوسترهای جدید شیوا برای بهارستان