از مجتمع فرهنگی هنر و موزه دیزاین ویکتوریا و آلبرت در چین رونمایی شد

مركز فرهنگي و هنري شنزن در چين، پيش از بازگشايي موزه در ماه دسامبر ، تصاوير محل ساختمان را به نمايش گذاشته است.
اين موزه توسط تعدادي از معماران ژاپني (maki and associates) طراحي شده كه بخشي از يك مجتمع گسترده تر است كه در شيكوي شنزن قراردارد. اين مجتمع شامل يك سالن، تئاتر، رستوران ها و مكان هايي براي فروش خواهد بود و علاوه بر آن يك مكان جديد براي موزه ي ويكتوريا و آلبرت (V&A) كه هدف آن ايجاد ارتباط متقابل بين طراحي و جامعه است. موزه V&A توسط استوديوي سام جيكوب از لندن طراحي شده كه اولين تجربه ي همكاري بين بريتانيا و چين بوده است.

همچنين جزييات مربوط به برگزاري سه نمايشگاه را كه همزمان با افتتاحيه ي اين مركز هنري خواهد بود اعلام خواهد شد. یک نمايشگاه دائمي داراي بيش از ٢٥٠ اثر از ٣١ كشور ميباشد که در روز افتتاحیه به نمایش در خواهد آمد. از ديگر نمايشگاه هايي كه توسط مركز فرهنگي و هنري برگزار خواهد شد minding the digital است كه در مكان گالري اصلي برگزار ميشود و هدف آن درك ارتباط بين دیزاین، تكنولوژى و انسان است. يكي ديگر از نمايشگاه ها ، مربوط به گروه ديزاين ژاپني maki and associates خواهد بود. افتتاحيه ي اين مركز همراه با يك برنامه ي دو روزه ي عمومي شامل جلسات، تورهاي گشت، اجراي برنامه و وركشاپ هاي هنري است.

موزه و مركز فرهنگي شنزن اعلام كرده است كه موزه در ماه دسامبر سال جاری به روي همگان باز خواهد شد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.