از قلب اروپا؛ نمایشگاه تصویرگران برتر جمهوری چک

از قلب اروپا نمایشگاهی از تصویرگران معاصر جمهوری چک است که جمعه 8 تیر در خانه هنرمندان ایران گشایش می‎یابد.

آثار این نمایشگاه با تلاش دفتر بین‎المللی کتاب برای نسل جوان (شعبه چک) و انجمن تصویرگران چک آماده شده است و با دعوت انجمن تصویرگران ایران و میزبانی خانه هنرمندان ایران برگزار می‎شود.

این نمایشگاه شامل آثاری از چند نسل تصویرگران کتاب‎های تصویری چک است که بزرگترین جوایز تصویرگری مانند جایزه هانس کریستین اندرسن، جوایز براتیسلاوا و کتاب بلونیا رو دریافت کرده‎اند.

علاقه‎مندان برای شرکت در آیین گشایش این نمایشگاه می‎توانند روز جمعه 8 تیر از ساعت 16 تا 22 به نگارخانه میرمیرانِ خانه هنرمندان مراجعه کنند. همچنین برای بازدید می‎توانند تا 19 تیر از ساعت 14 تا 22 به این مجموعه واقع در خیابان طالقانی، خیابان موسوی شمالی (فرصت)، باغ هنر مراجعه کنند.

پوستر این نمایشگاه برگرفته از تصویرگری Jindra Čapek از کشور چک و طراح گرافیک آن گلریز گرگانی است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
پوسترهای جدید از آدامس‌های اوربیت