پوستر هفتاد و نهمین جشنواره ی بین المللی فیلم ونیز
پوستر هفتاد و نهمین جشنواره ی بین المللی فیلم ونیز

شیر پرنده بر روی پوستر هفتادونهمین جشنواره‌ی بین‌المللی فیلم ونیز

لورنزو ماتوتی، تصویرگر ایتالیایی، طراح پوستر امسال جشنواره فیلم ونیز است. این پنجمین سالی است که او تصویرگری پوستر این جشنواره را عهده‌دار شده‌است. تصویر روی پوستر امسال، یک شیر در حال پرواز را نشان می‌دهد که در حال تقدیم نشان جشنواره است. امسال نودمین سال برگزاری این جشنواره است و به همین‌دلیل پس‌زمینه پوستر درست مانند پوسترهای دهه‌های اول قرن بیستم و کلاسیک به رنگ طلایی طراحی شده‌است.

شیر صلح‌طلب و پرانرژی جشنواره ونیز

شیر نماد قدرت، ظرافت و خلاقیت 90 سال است که نماد جشنواره فیلم ونیز است. شیری که با مهر و سرشار از انرژی پرواز می‌کند، امید را می‌گستراند و با وحشیگری و پرخاشگری مبارزه می‌کند. جشنواره فیلم ونیز تنها در طول سال‌های جنگ جهانی دوم برگزار نمی‌شد و بعضی سال‌ها نیز بدون فعالیت در بخش مسابقه پیگیری می‌شد.

هفتادونهمین جشنواره فیلم ونیز از ۳۱ آگوست تا ۱۰ سپتامبر در شهر ونیز ایتالیا برگزار می‌شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.