پوستر فیلم جدید Logan منتشر شد

این فیلم محصول استودیو فاکس و با کارگردانی جیمز منگلد (James Mangold) تولید شده است . داستان فیلم در سال ۲۰۲۴ جریان خواهد داشت، جایی که قدرت احیای ولورین به شدت کاهش یافته‌است. وظیفه او در این فیلم، آموزش و محافظت از دختر خردسالی خواهد بود که دست او در پوستر منتشر شده قابل مشاهده است. همچنین نکته جالب دیگر پروفسور اکس است که در این فیلم (که دوران پیری او است) نقشی منفی خواهد داشت یا حداقل ذهنش به این سمت خواهد رفت. منگلد کارگردان این فیلم، در کارنامه خود فیلم‌هایی خوبی مانند Walk the Line «سر به راه باش» و ۳:۱۰ to Yuma «قطار ۳:۱۰ دقیقه به یوما» و همچنین فیلم The Wolverine در سال ۲۰۱۳ را دارد که به خوبی از آن استقبال شد.
Logan در تاریخ ۱۳ اسفند امسال راهی سینماها خواهد شد.

mv5bmtuxmdc1otazm15bml5banbnxkftztgwotmwotmymdi-_v1_sy1000_cr006741000_al_

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
بسته بندی های محصولات گوشتی مخصوص کودکان