پوستر دیگری از انیمیشن The Incredibles 2

کمپانی پیکسار اخیرا پوستر جدیدی از شگفت انگیزان ۲ (The Incredibles 2) را منتشر کرده است که در آن لباس قهرمانان این انیمیشن را مشاهده می‌کنیم که آماده شسته شدن است و به نظر می‌رسد که آن‌ها در حال آماده شدن برای بازگشت به سرکار هستند. حال در جدیدترین اخبار سینما و تلویزیون، کمپانی انیمیشن‌سازی پیکسار و والت دیزنی پوستر جدیدی از انیمیشن The Incredibles 2 را منتشر کرده‌اند. در این پوستر که ظاهرا ادامه پوستر قبلی است، لباس قهرمانان را در یک ماشین لباس‌شویی در حال شسته شدن مشاهده می‌کنیم. علاوه بر این، پیکسار بار دیگر تاکید کرد که امروز قرار است تصاویر ویژه‌ای از انیمیشن The Incredibles 2 را در حاشیه مسابقات بازی‌های المپیک زمستانی ۲۰۱۸ که در شهر پیونگ‌چانگ کره جنوبی برگزار می‌شود، منتشر کند و حتی در روی این پوستر نیز به این موضوع اشاره شده است. شما در ادامه می‌توانید این پوستر را مشاهده کنید:

کارگردانی و کار نوشتن فیلمنامه انیمیشن The Incredibles 2 نیز بر عهده برد برد، کارگردان و نویسنده انیمیشن The Incredibles (‌شگفت‌انگیزان)، بوده است.

انیمیشن The Incredibles 2 برای اکران در تاریخ ۱۵ ژوئن ۲۰۱۸ (۲۵ خرداد ۱۳۹۷) برنامه‌ریزی شده است.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
سرزمین عجایب / انیس تبرایی