هنرمندان ایرانی در جایزه جهانی دیزاین تایوان 2019

جایزه جهانی گرافیک دیزاین تایوان همه ساله به همت وزارت امور اقتصادی تایوان، با تائید رسمی مجمع جهانی طراحان گرافیک ( ایکو-دی) و حمایت مالی مرکز بهروه وری چین در بخش برگزاری و اهداء جوایز، در دو زیرمجموعه  کلی طراحی پوستر و طراحی هویت سازمانی و رویداهای وابسته برگزار می شود.

این رویداد با هدف تقویت کاربردهای تجاری هنر گرافیک و کشف استعدادهای طراحی تایوان و سایر نقاط دنیا و ارتقا بینش بین المللی این هنر در شهر تایپه برگزار می‌گردد.

در این دوره از رویداد جایزه جهانی تایوان، هیئت بین المللی انتخاب و داوری متشکل از اساتید برجسته گرافیک ، تعدادی از آثار برجسته شرکت کنندگان را در سه بخش موضوعی، آزاد و هویت سازمانی و رویدادهای وابسته انتخاب کرده اند که در این بین نام چند طراح گرافیک از ایران نیز به چشم می‌خورد. در بخش موضوعی آثاری از : محمد هادی دانش، علی معصوم بیگی، ناهید قهرمانی، محمد گلسرخی ، در بخش آزاد : آثاری از مهدی دوائی ، سیدمهدی موسوی ، ناهید قهرمانی ، حسین محمد وحیدی و در بخش هویت بصری : اثری از جمشید دژآگاه.

آئین گشایش بخش نمایشگاهی و تقدیر از برگزیدگان این رویداد در ماه اکتبر در شهر تایپه برگزار خواهد شد.

اسامی فینالیست‌ها در وبسایت رویداد را اینجا ببینید.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.