نتایج اولیه مسابقه بین‌المللی طراحی گرافیک شومون ۲۰۱۵ 

شومون Chaumont نام شهری در فرانسه است که از سال ۱۹۹۰آن را به عنوان پایتخت گرافیک دیزاین می شناسند. هر ساله با برگزاری فستیوال بین المللی طراحی پوستر و فستیوال گرافیک دیزاین در این شهر روحی تازه در دنیای گرافیک دمیده می شود. طراحان بسیاری از سرتاسر جهان برای شرکت به این مسابقات دعوت می شوند و هر سال بیش از ۴۰۰۰۰ پوستر از این دو رویداد هنری گردآوری می شود که این فستیوال را تبدیل به یکی از مهمترین کلکسیون پوسترهای معاصر جهان کرده است.

به رسم هر سال، رویداد بین‌المللی طراحی گرافیک شومون ۲۰۱۵ آغاز گردید و تعداد زیادی پوستر به این مسابقه فرستاده شد و هیئت داوران که از 5 کشور مختلف به نام های مارین مورن Maureen Mooren از هلند، لودیک بالاند Ludovic Balland از سویس، جورجیو کاموفو Giorgio Camuffo از ایتالیا، کریستوف گودارد Christophe Gaudard از فرانسه و ژان راندولد Jan en Randoald  از بلژیک بودند از میان آثار ارسال شده به مسابقه 100 پوستر را برای نمایش در نمایشگاه انتخاب کردند که نتایج برگزیدگان نیز به زودی اعلام خواهد شد. با روزرنگ همراه باشید تا به تماشای  بخشی از این 100 پوستر منتخب بنشینیم:

پوستر شومون (53)  پوستر شومون (27)  پوستر شومون (37)  پوستر شومون (34) پوستر شومون  پوستر شومون (9)  پوستر شومون (7)  پوستر شومون (8)  پوستر شومون (63)  پوستر شومون (62)  پوستر شومون (61)  پوستر شومون (60)  پوستر شومون (58) پوستر شومون (47) پوستر شومون (48) پوستر شومون (49) پوستر شومون (52) پوستر شومون (54) پوستر شومون (56) پوستر شومون (59) پوستر شومون (37) پوستر شومون (36) پوستر شومون (35) پوستر شومون (3) پوستر شومون (29) پوستر شومون (28) پوستر شومون (21) پوستر شومون (19) پوستر شومون (17) پوستر شومون (15) پوستر شومون (14) پوستر شومون (13) پوستر شومون (12) پوستر شومون (10) پوستر شومون (1)

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
نمایشگاه گروهی تصویرسازی کتاب و کتابخوانی