لذت طراحى

«مجموعه‌ی حاضر جزو طراحی‌های آزاد من است که معمولا آخر هفته ها و در زمان‌های خارج از کار روزانه طراحی ‌می‌شوند.

مهم‌ترین هدفی که در اجرای طراحی مد نظرم است خود عمل طراحی کردن است؛ عملی که انجامش برای من حس لذت بخشی از تمرکز را بوجود می‌آورد، صرف نظر از اینکه در دل این عمل طراحانه مفهوم یا ماهیتی معنایی شکل بگیرد یا خیر.

معمولا به موضوعاتی که در دل خودشان یک پارادوکس را جا داده باشند و به مفاهیم کلی زندگی انسانی و ریشه های روابط اجتماعی بپردازند علاقمندم.

تکنیک مورد علاقه‌ام طراحی با مداد، اتود روی کاغذ پرینت یا قلم و مرکب روی کاغذهای بافت دار با گرم بالاست و بیشتر وقتی موضوعی ذهنم را درگیر می‌کند طراحی می‌کنم.
وقتی با تلفن حرف می زنم یا سر جلسه نشستم ترجیح می‌دهم کاغذی را خط خطی کنم و از طراحی کردن گلهای فانتزی، فرم‌های اسپیرال و تابلوهای جهت نما لذت می‌برم.»

حمید بهرامی، فارغ التحصیل رشته نقاشی از دانشگاه هنر تهران است که از سال 1387به امریکا مهاجرت کرده است. برنده بهترین فیلم انیمیشن خارجی از گردهمایی سالانه اسیفای آتلانتا ۲۰۰۸، کسب عنوان اثر برگزیده و مدال برنز از جشنواره یومیوری شیمبون سال ۱۹۹۴ ژاپن و برنده بهترین فیلم ایرانی از پنجمین دوسالانه بین المللی انیمیشن تهران ۱۳۸۶ بخشی از افتخارات وی است. بهرامی در حال حاضر به عنوان طراح مفهومی همکاری خود را با برخی شرکتهای تولید انیمیشن در امریکا ادامه می‌دهد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.