فراخوان نمایشگاه ما تصویرگر هستیم 1398/ یادداشت‌های روزانه یک تصویرگر

نمایشگاه «ما تصویرگر هستیم»  با خلق آثاری با موضوع یادداشت‌های روزانه یک تصویرگر توسط انجمن تصویرگران ایران  برگزار می شود.

در متن این فراخوان چنین آمده است: انجمن تصویرگران ایران در نظر دارد در هفته تصویرگری 1398، بر یادداشت‌ها و طراحی‌های روزانه و بداهه‌ تصویری یک تصویرگر -چه به‌صورت تک‌فریم، چه در قالب دفترچه طراحی (اسکچ بوک)- تمرکز کند و وجه متفاوتی از دنیای تصویرگری را به نمایش بگذارد. این یادداشت‌ها می‎تواند یادداشت‌هایی از سفر، رویا، احساسات، وقایع روز، بداهه‎نگاری، اتودهای یک پروژه، جستجوهای شخصی و غیره باشد.
آثار پیش از نمایش توسط شورای هنری مورد بررسی قرار خواهند گرفت، بنابراین با وجود ارائه آثار به شکل طراحی و تصویرسازی‌های روزانه و بداهه، آثار باید از نظر کیفی، کامل و قابل ارائه در نمایشگاه باشد.

شیوه ارسال آثار:
1- فایل واضح و درعین‌حال سبک از سه اثر خود، یا عکس واضح و دقیق از صفحات منتخب اسکچ‌بوک خود (تا سه فریم) را در فرمت jpeg به ایمیل دبیرخانه iweek98@gmail.com ارسال کنید. آثار را همراه با نام خود از یک تا سه شماره گذاری کنید.
(مثال: Maktabi01)

2- در بخش موضوع (subject) ایمیل بنویسید: ما تصویرگر هستیم 98

3- در متن (body) ایمیل نام کامل و نوع عضویت (پیوسته-وابسته) خود را بنویسید.

4- در صورتی که تا 24 ساعت پس از ارسال، پیامی از سوی دبیرخانه، مبنی بر دریافت اثرتان دریافت نکردید با انجمن تماس بگیرید.

5- تیم نمایشگاه‌گردان، یکی از آثار شما را با توجه به ظرفیت گالری‌ها، ترکیب آثار و مختصات نمایشگاهی انتخاب می‌کند.
6- دبیرخانه با شما تماس می‌گیرد و شماره‌ اثر منتخبی را که خودتان نامگذاری کرده‌اید، به اطلاع شما می‌رساند.

7- از شما درخواست می‌شود اثر انتخاب شده را (همراه با پاسپارتو و قاب) یا اسکچ‌بوک انتخاب شده را در مهلت تعیین شده به دبیرخانه تحویل دهید. رنگ، اندازه، نوع و جنس قاب آزاد و در اختیار شماست. شما حق دارید فقط صفحات منتخب اسکچ‌بوک‌تان را مشخص کنید و از دبیرخانه بخواهید صفحات دیگر دیده نشود.

گاه‎شمار:

ایمیل فایل سه اثر: 13 تا 17 مهر (تاریخ تمدید نخواهد شد)

اطلاع‌رسانی آثار انتخاب شده به هنرمندان: 18 و 19 مهر

تحویل اسکچ بوک به دبیرخانه انجمن: 24 مهر

تحویل آثار قاب شده به خانه هنرمندان ایران: 1، 2 و 3 آبان

بازپس‎گیری آثار از دبیرخانه خانه هنرمندان ایران: 23 آبان

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.