رونمایی از پوستر جشنواره تئاتر مقاومت

پوستر پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت رونمایی شد.
دومین نشست جشنواره سراسری تئاتر مقاومت پیش از اجرای عمومی آثار منتخب که از یکم آذر ماه آغاز می‌شود با حضور حسین‌ پارسایی (دبیر این جشنواره) برگزار شد.
در ابتدای این نشست پوستر جشنواره که توسط کوروش پارسا نژاد طراحی شده است‌،  به گفته پارسایی در بخش پوسترو عکس، 30 اثر به نمایشگاهی که بخشی از آن در زیرگذر چهارراه ولیعصر و بخشی در خانه هنرمندان برگزار می‌شود راه یافتند و در بخش کودک و نوجوان هم 40 اثر به بخش نهایی می‌رسند. همچنین در بخش خیابانی 22 اثر به اجرای عمومی و 15 اثر به بخش رقابتی راه خواهند یافت.
اختتامیه پانزدهمین جشنواره سراسری تئاتر مقاومت 7 آذر ماه از ساعت 18 تا 20 در تالار وحدت برگزار می‌شود، ضمن اینکه کاتولوگ این جشنواره برای اولین بار به صورت لوح فشرده در راستای حفظ محیط زیست و اقتصاد مقاومتی تهیه شده و تیزر این جشنواره هم توسط سینا پاکدل آماده شده است.

پوستر مقاومتمنبع

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.