دو ایرانی در فینال مسابقه فرفره طلایی

با اعلام فهرست برگزیدگان مسابقه فرفره طلایی 2018 چین نام رضا دالوند و حسن عامه کن در میان 50 فینالیست این مسابقه دیده می‎شود.

بر اساس اعلام سایت این مسابقه، در این دوره 1320 تصویرگر از کشورهای مختلف با ارسال 6600 اثر شرکت کردند که پس از بررسی هیئت داوران پنج نفره آن، در نهایت 50 تصویرگر به مرحله پایانی راه یافته‎اند.

آثار این برگزیدگان از 9 تا 11 نوامبر 2018 (18 تا 20 آبان 97) در نمایشگاه بین‎المللی کتاب شانگهای چین با حضور متخصصان چاپ و علاقه‎مندان به کتاب کودک به نمایش در خواهند آمد و در سالنامه فرفره طلایی 2018 به چاپ خواهد رسید.

قرار است هیئت داوران در 8 نوامبر (17 آبان) برای انتخاب برترین‎های این لیست شامل یک برنده جایزه بزرگ فرفره طلایی از میان تصویرگران چینی، یک برنده جایزه بزرگ فرفره طلایی از میان دیگر کشورها و سه برنده جایزه Golden Pinwheel Illustration Special Mention دور هم آیند که برندگان نهایی در تاریخ 9 نوامبر معرفی خواهند شد.

همچنین یک جایزه انتخاب ناشر و یک جایزه انتخاب مردمی نیز در طول برگزاری نمایشگاه کتاب شانگهای اعلام خواهد شد.

لیست برگزیدگان در سایت جشنواره را اینجا ببینید.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.

 

مطالب مشابه
طراح برجسته آلمانی و علاقمند به ایران درگذشت