لوگوی جدید ولوو
لوگوی جدید ولوو

لوگوی جدید ولوو با طراحی ساده‌تر معرفی شد!

لوگوی جدید ولوو با طراحی ساده‌تر معرفی شد. ولوو جدیدترین کمپانی خودروسازی است که لوگوی خود را تغییر و  به‌روزرسانی کرده است. لوگوی این شرکت که به آیرون مارک (Iron Mark) معروف است، در طراحی جدید خود  ساده، مینیمال و به رنگ مشکی درآمده است.

لوگوی جدید ولوو با طراحی ساده‌تر

این لوگوی جدید بسیار ساده‌تر از نمونهٔ سه‌بعدی قبلی به نظر می‌رسد. البته هرچند ولوو رسماً به‌روزرسانی لوگوی خود را اعلام کرده اما هنوز مشخص نیست که چه زمانی از این لوگوی جدید در محصولات این برند سوئدی استفاده خواهد شد.

طراحی یک لوگوی جدید برای خودروهای ولوو  نمایش از جدیدترین فصل در انقلاب داخلی این خودروسازی است که چندی پیش آغاز شده است.

لوگوی جدید ولوو
لوگوی جدید ولوو

به گفتهٔ یک نشریهٔ مالزیایی، ولوو تا سال ۲۰۲۲ از لوگوی فعلی خود استفاده خواهد کرد و از سال ۲۰۲۳ به بعد لوگوی جدید روی محصولات این شرکت نمایان خواهد شد. ولوو از سال ۱۹۳۰ از لوگوی آیرون مارک استفاده می‌کند اما این لوگو در طول سال‌ها تغییراتی را تجربه کرده است.

طی دوسال گذشته خودروسازان زیادی لوگوی خود را بروز کرده‌اند که ازجملهٔ آن‌ها می‌توان به فولکس‌واگن، نیسان، رنو، کیا، پژو و جنرال موتورز اشاره کرد. طراحی اکثر این لوگوهای جدید نیز مثل آیرون مارک ولوو بیشتر روی سادگی و مینیمال بودن تمرکز داشته است.

لوگوهای ولوو از ابتدا تاکنون
لوگوهای ولوو از ابتدا تاکنون

این لوگو هنوز هم از سمبل سیاره مشتری و خدای جنگ بهره می‌برد. لوگوی قبلی رنگ نقره‌ای داشت اما لوگوی جدید به طور کامل مشکی شده و هنوز هم نام ولوو در وسط آن نقش بسته است.

نام برند ولوو به لاتین به معنی «من می‌رانم» است و نسبت به لوگوی قبلی نحوه شکل این کلمه آن تغییر کرده است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.