جشنواره فیلم ونیز
جشنواره فیلم ونیز

پوستر جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۱ رونمایی شد

جشنواره فیلم ونیز پوستر هفتادو هشتمین دوره خود را با طراحی لورنزو ماتوتی تصویرگر ونویسنده ایتالیایی رونمایی کرد.
به گزارش روزرنگ به نقل از ورایتی، جشنواره فیلم ونیز ۲۰۲۱ با رونمایی از پوستر رسمی این دوره، فیلم پیش افتتاحیه خود را با تم کرونایی معرفی کرد.
این پوستر توسط لورنزو ماتوتی طراحی شده و فیلم پیش افتتاحیه نیز ساخته آندرآ سگری فیلمساز ونیزی درباره سرعت انتشار کرونا در سال گذشته است.
این فیلم که با عنوان «دو سالانه ونیز: سینما در دوره کووید» به عنوان فیلم پیش افتتاحیه جشنواره ۳۱ آگوست اکران می‌شود، یک روزنگار ویدیویی در باره این است که چگونه ونیز سال پیش در دروان کرونا این رویداد را به صورت فیزیکی برگزار کرد و به تنها جشنواره فیلم بین‌المللی درجه یک دنیا بدل شد که کارش را متوقف نساخت.

همان طور که پیشتر اعلام شده جشنواره فیلم ونیز یکم سپتامبر کارش را شروع می‌کند و فیلم جدید پدرو آلمادوار با نام «مادران موازی» با بازی پنه‌لوپه کروز فیلم افتتاحیه آن خواهد بود. این فیلم در دوران پاندمی ساخته شده است.
هفتاد و هشتمین دوره جشنواره فیلم ونیز از یکم تا ۱۱ سپتامبر (۱۰ تا ۲۰ شهریور) برگزار می‌شود و اسامی فیلم‌های حاضر در آن ۲۶ جولای (۴ مرداد) اعلام می‌شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.