مسابقات مجازی آسیایی 2022

جوان ایرانی برنده مسابقات مجازی آسیایی 2022 روسیه در رشته گرافیک

به گزارش روابط عمومی سازمان آموزش فنی‌وحرفه‌ای کشور به نقل از اداره‌كل آموزش فنی‌وحرفه‌ای استان اصفهان، محمود اشراقی مسئول مسابقات مهارت این استان گفت: در مسابقات آسيايی 2022 روسيه در رشته فناوری طراحي‌گرافيك كه به صورت مجازی برگزار شد، حامدكسايی‌نسب از كشور ايران، استان اصفهان در رقابت با رقابت‌كنندگان از كشورهای روسيه، بلاروس، چين، هند و مالزي، موفق به كسب مقام اول اين دوره از مسابقات شد.
قابل ذكر است، حامد كسايی‌نسب در نوزدهمين مسابقات ملی مهارت رشته طراحی‌گرافيك موفق به كسب مدال طلای اين دوره از مسابقات گرديد و هم‌اکنون در مرحله‌دوم اردوی آماده‌سازی چهل‌و‌ششمين مسابقات جهانی مهارت شانگهای 2022 به سر می‌برد.

منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.