پوستر نمایش«مرگ هیتلر به روایت تلفنچى» رونمایی شد

«مرگ هیتلر به روایت تلفنچی» به نویسندگی و کارگردانی متین اوجانی و تهیه کنندگى مشترک سیدرسول عظیمى و متین اوجانى از یکشنبه اول اسفندماه ساعت ١٩ با مدت زمان ٧٠ دقیقه در سالن شماره ٢ پردیس سپند روى صحنه مى رود و همزمان از پوستر این نمایش با طراحی پوریا احمدیان رونمایی شد. علیرضا داورى، همایون ظفر پور، روناک برخوردار، حسام یگانه، یاشار ابراهیمى و متین اوجانى بازیگران این نمایش هستند.

طراحان و عوامل این اثر عبارتند از:

مجرى طرح: امیر تیمورى، طراح صحنه: على ساسانى‌نژاد، طراح گریم: بابک کشن‌فلاح، طراح لباس: ریحون شکرى، طراح پوستر و گرافیک: پوریا احمدیان، دستیار اول کارگردان: زهره بختیارى، دستیار دوم کارگردان: حسام یگانه، دوخت لباس و اجرا: زهرا آبدوست، عکاس: محیا اوجانى، موشن گرافیک: میثم صفوى، ساخت تیزر: موسسه هنرى کارا، فیلم تبلیغات مجازى: گروه تئاتر ریما، مدیر تبلیغات: فرید رحمتى

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.