لوگوی جدید فدراسیون فوتبال ایتالیا
لوگوی جدید فدراسیون فوتبال ایتالیا

لوگوی جدید فدراسیون فوتبال ایتالیا

فدراسیون فوتبال ایتالیا (FIGC) به تازگی از لوگوی جدیدش در نمایشگاه “Garage Italia” میلان رونمایی کرد.

لوگوی جدید فدراسیون ایتالیا به شکل دایره طراحی شده‌است و در آن رنگ‌های پرچم ایتالیا یعنی قرمز، سفید و سبز در کنار رنگ‌های آبی و طلایی قرار گرفته‌است. شکل گرد آن و گرافیک عمودی لوگو، از طراحی اولین توپ‌های فوتبال الهام گرفته‌است.

لوگوی جدید فدراسیون فوتبال ایتالیا، کار استودیو طراحی Publicic Groupe است. همانطور که رئیس فدراسیون فوتبال ایتالیا « گابریله گراوینا» اظهار کرده‌است، هدف اصلی از طراحی لوگوی جدید، ارائه یک تصویر مدرن تر بود:

«زمانی که تیم ملی در زمین پیروز می‌شود، از حمایت و پشتیبانی تیم بزرگتری در خارج از زمین برخوردار است. ما با لوگوی جدید فدراسیون، به این تیم فوق‌العاده و تمامی اعضای فدراسیون، تصویری جدید از آینده می‌دهیم. تصویری که ما را با کمک سنت‌های گذشته به سمت چالش‌های آینده راهنمایی می کند.

در حال حاضر، لوگوی جدید تنها برای کارهای سازمانی مورد استفاده قرار می‌گیرد و روی لوازم مسابقات استفاده نخواهد شد.ربابه پوربافرانی
نویسنده و ویراستار روزرنگ

 

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.