بی نشان
بی نشان

لوگوی سریال «بی‌ نشان» رونمایی شد

سریال 30 قسمتی «بی نشان» به کارگردانی راما قویدل، محصول جدید شبکه سوم سیماست. این سریال در هفته‌های آینده و همزمان با ماه‌های عزاداری پخش می‌شود. در معرفی این سریال آمده‌است: «برای احقاقِ حق و حقیقت، آبرو که سهل است؛ جان باید داد.»

لوگوی سریال بی نشان را «حامد تلخابی» طراحی کرده است.

این سریال حال‌وهوای مذهبی دارد و کار ضبط آن در لوکیشن‌های مختلف در تهران و بخش‌هایی هم در کربلا انجام شده‌است.

عوامل سریال بی نشان

علاوه بر سوژه متفاوت و پرداخت سریال، در بی‌نشان، نسل جدید بازیگران را در کنار پیشکسوتان و چهره‌های محبوب تلویزیونی می‌بینیم. لیست عوامل سریال در زیر آمده‌است:

  • نویسنده: آزیتا ایرایی و مهدی حمزه
  • تهیه کننده: مرتضی رزاق‌کریمی
  • بازیگران: پرویز فلاحی‌پور، نیوشا ضیغمی، قاسم زارع، مجید واشقانی، مریم کاویانی، سعید زارعی، نسرین نکیسا، مالک سراج، توماج دانش بهزادی، رضا مولایی، نیلوفر پارسا، پویان گنجی، امیر سفیری، مهری آل‌آقا، رهام تدریسی، نیما توکلی، بهروز قادری، مرتضی زارع، سینا قاسمی و رضا ایرانمنش، اتابک نادری با معرفی هلن نقی‌لو، امیررضا زرین‌بخش با حضور اکبر رحمتی، کاظم هژیرآزاد، مهدی فقیه، سوسن مقصودلو و با هنرمندی رضا توکلی، احسان امانی، حسن اسدی، محمدصادق ملک و بهار نوحیان

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.