باشگاه‌های مردان آسیا

نشان و هویت‌بصری مسابقات باشگاه‌های مردان آسیا معرفی شد

نشان و هویت‌بصری مسابقات باشگاه‌های مردان آسیا در آستانه برگزاری این مسابقات معرفی‌شد.

به گزارش روزرنگ و به نقل از روابط عمومی فدراسیون والیبال، رقابت‌های والیبال قهرمانی باشگاه‌های مردان آسیا در سال 2022-1401 از 24 تا 30 اردیبهشت‌ماه به میزبانی تهران در سالن 12 هزار‌نفری آزادی برگزار خواهدشد.

رونمایی از نشان و هویت بصری مسابقات باشگاه‌های مردان آسیا

دپارتمان ارتباطات فدراسیون والیبال در آستانه برگزاری این مسابقات اعلام‌کرده که با بهره‌گیری از دانش تخصصی هنر گرافیک و زیبا‌شناختی، اقدام به طراحی و ساخت هویت‌بصری، نشان (لوگو) و پوستر ویژه این رقابت‌ها، کرده‌است.

هویت بصری این رقابت‌ها با تکسچرهایی به رنگ زرد و آبی در تلفیق نشان باشگاه پیکان با نقشی از توپ جدید والیبال به همراه پارامترهای سرعت و قدرت طراحی شده‌است و پوستر این رقابت‌ها نیز با الهام‌گرفتن از هویت رنگی خلق شده و پارمترهای مربوطه به معرفی این رقابت‌ها می‌پردازد.

لازم به ذکر است سیاوش یعقوبی طراح گرافیک این مجموعه بوده‌است.

 

باشگاه‌های مردان آسیا
پوستر باشگاه‌های مردان‌آسیا

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.