رئیس موزه هنرهای معاصر تهران تغییر کرد

به گزارش روزرنگ به نقل از خبرآنلاین، «عبادرضا اسلامی کولایی» با حکم «محمود سالاری»، معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی، به عنوان رئیس جدید موزه هنرهای معاصر تهران منصوب شد.

رئیس موزه هنرهای معاصر تهران تغییر کرد

در حکم انتصاب او چنین آمده‌ است:

«با عنایت به شایستگی و تجربیات ارزنده شما به موجب این حکم به عنوان «رئیس موزه هنرهای معاصر تهران» منصوب می‌شوید. امید است با مدیریت تخصصی موزه و نمایش و معرفی هدفمند و پژوهش‌محور آثار گنجینه و توجه به حفاظت و حراست از این میراث گران‌بها با استفاده از نظریات تخصصی هنرمندان و صاحب‌نظران، ظرفیت‌های موزه هنرهای معاصر تهران در گستره ملی و بین‌المللی بیش از پیش به منصه ظهور برسد. توفیق جنابعالی را از درگاه خداوند منان خواستارم.»

عبادرضا اسلامی کولایی پیش‌تر عضویت شورا و معاونت موسسه آموزشی علمی- کاربردی فرهنگ و هنر را بر عهده داشته است. معاونت اداری، مالی اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان زنجان، مدیریت کل پشتیبانی شرکت بازرگانی دولتی ایران، قائم‌مقام و معاونت موسسه نمایشگاه‌های فرهنگی ایران و معاونت گردشگری و صنایع دستی کانون جهانگردی و اتومبیل‌رانی، معاونت فرهنگی و هنری اداره‌کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان هرمزگان و ریاست فرهنگسرای نیاوران از دیگر سوابق اسلامی است.

معاون امور هنری وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی همچنین از خدمات «احسان آقایی»، مدیر سابق موزه هنرهای معاصر قدردانی کرد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.