آستون مارتین
آستون مارتین

رونمایی از لوگوی جدید استون مارتین

اوایل هفته‌ی گذشته شرکت استون‌مارتین بعداز انتشار تیزری رسمی، از لوگوی جدیدش رونمایی کرد. این شرکت به تازگی قراردادی با صندوق سرمایه‌گذاری عربستان صعودی، امضا کرده‌است. لارنس استرول این سرمایه‌گذاری را مقدمه‌ای برای تغییر بازی این خودروساز معرفی کرده‌است. نشان جدید استون مارتین به همراه شعار «استقامت» در این تیزر به نمایش در می‌آید.

رونمایی از لوگوی جدید شرکت خودروسازی استون مارتین

لوگوی جدید استون‌مارتین کار دست صنعتگران و جواهرسازان بیرمنگام است. این لوگو به‌زودی بر روی اولین محصول از نسل جدید خودروهای اسپرت استون مارتین مشاهده می‌شود.

استون‌مارتین با سرمایه‌گذاری جدید وارد مرحله جدیدی از تاریخ این شرکت می‌شود.
تغییرات لوگوی استون مارتین در طی سالها فعالیت طراحی و تولید خودرو

تیم فرمول 1 استون مارتین، در مسابقات فرمول 1 گرندپری فرانسه با طرح جدید لوگو استون مارتین حضور خواهد یافت. این شرکت بریتانیایی، در تیزر کوتاهی که ساخته‌است، 5 خودروی فعلی این شرکت را به همراه شعار «مقاومت» به نمایش میگذارد. همچنین قرار است به عنوان بخشی از کمپین بازاریابی جدید، مجموعه‌ای از کامنتهای مثبت طرفدارانش را به نمایش درآورد.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.