«مدرسه روزرنگ» از سال ۱۳۹۸ با هدف ارائه دوره های آموزش مجازی تخصصی هنر ، برای ایجاد فرصت یادگیری آسان هنر برای همه آغاز به کار نموده است.

ضوابط و شرایط تولیدکنندگان محتوای آموزشی در «مدرسه روزرنگ»

ثبت نام در سایت مدرسه روزرنگ به منزله قبول همه شرایط و به منزله عقد قرارداد با مدرسه روزرنگ است.

  • تعهدات مربوط به تولید کننده‌ محتوای آموزشی:

بر اساس قوانین و ضوابط «مدرسه روزرنگ» ، شما در صورتی که خود محتوای آموزشی را تولید کرده باشید، تولید کننده‌ محتوا هستید و باید به مندرجات ذیل متعهد باشید:

۱ـ فعالیت شما نیازمند تاییدیه از«مدرسه روزرنگ»  است که تنها بر اساس معیارهای در نظر گرفته شده برای فعالیت مجموعه «مدرسه روزرنگ»  به شما داده شده و یا از شما گرفته می شود.

۲ـ شما مسئول تمام محتوای ارائه شده می باشید و اگر این محصول احتیاج به کسب رضایت نامه، اجازه نامه، مجوز و… داشته باشد می بایست آن را تهیه کرده و در اختیار «مدرسه روزرنگ»  قرار دهید. به عبارت دیگر محصول تولید شده باید صد‌درصد متعلق به خود شما باشد.

۳ـ محصولات تولید شده شما توسط کارشناسان متخصص «مدرسه روزرنگ»  مورد بررسی قرار گرفته و در صورت تأیید و با هماهنگی تولید کننده و بر اساس قوانین مندرج شده، برای ارائه به کاربران در سایت قرار خواهد گرفت.

۴ـ محتوای تولید شده باید بر اساس قوانین جمهوری اسلامی ایران بوده و به دور از هر گونه تبلیغ و ترویج و موارد نقض قوانین باشد.

۵ـ در صورتی که شما از مواردی که شامل نقض قانون حق مالکیت می شود استفاده کنید، «مدرسه روزرنگ»  این حق را دارد که همکاری با شما را متوقف کند.

۶ـ اطلاعات حساب کاربری و مدارک مربوط به همکاری با «مدرسه روزرنگ»  متعلق به شما بوده و صحت آنها را تأیید می کنید.

۷ـ تمام اطلاعات شخصی تولید کننده محتوا نزد «مدرسه روزرنگ»  امانت بوده و فقط در جهت تأیید هویت و ارتباط (در صورت لزوم) مورد استفاده قرار می گیرد، مگر برای اجرای قانون، مقررات، یا به درخواست مقامات قضایی.

۸ـ شما با ارسال دوره‌ی آموزشی خود و تکمیل کردن فرم همکاری، اجازه ارائه‌، توزیع و بازاریابی محصول آموزشی خود را به سایت «مدرسه روزرنگ»  می دهید.

۹ـ «مدرسه روزرنگ»  با توجه به سیاست‌های بازاریابی و شناخت بازار فروش محصولات دیجیتال؛ توسط کارشناسان فروش در سراسر دنیا اقدام به ارائه‌ راهکارهای متفاوت برای تبلیغ و معرفی محصول شما برای تمام فارسی زبانان در سراسر جهان کرده و تولید کننده حق هیچ گونه تغییری در این روند را ندارد.

۱۰ـ شما باید تنها از طریق ایمیلی که در سایت ثبت نام کرده اید با ما در ارتباط باشید.

۱۱ـ آموزش‌های شما در صورت تأییدِ کیفیت آموزشی در سایت قرار خواهد گرفت و چنانچه قصد تغییر، به روز رسانی، تغییر نام و… را داشته باشد فقط از طریق پشتیبانی «مدرسه روزرنگ»  انجام می پذیرد.

  • مسئولیت ها:

تمام قوانین مربوط به مصرف کننده بر طبق قوانین جمهوری اسلامی برای تولید کنندگان محتوا در «مدرسه روزرنگ»  صدق می کند و همچنین:

۱ ـ «مدرسه روزرنگ»   تنها در برابر پیمان های روشن و آشکاری که در این توافقنامه اشاره شده مسئول بوده و در برابر هرگونه برداشت شخصی از این توافقنامه، هیچ تعهدی نخواهد داشت.

۲ ـ «مدرسه روزرنگ»  همواره در تلاش است که حقوق مادی و معنوی تولید کننده محتوای آموزشی را حفظ و نگهداری کند.

۳ ـ ما تلاش می کنیم که دسترسی به وبسایت، ۲۴ ساعته و در ۷ روز هفته برای شما ممکن باشد و هرگونه اختلال در دسترسی و سرویس دهی وب سایت را به حداقل برسانیم. ممکن است به دلایل تعمیر و تغییر یا مشکلات فنی سخت افزاری و نرم افزاری دیگر، دسترسی شما به وبسایت یا ارائه خدمات موقتا متوقف شود، اما تیم پشتیبانی «مدرسه روزرنگ»  تمام تلاش خود را خواهد نمود که رفع اختلال را به حداقل زمان ممکن برساند.

۴ _ مدرسه روزرنگ در قبال انتشار غیر قانونی ویدئو ها در فضای مجازی مسئولیتی ندارد، ولیکن تمام تلاش خود را از لحاظ نرم افزاری و فرهنگ سازی برای جلوگیری از بازنشر محتوای خود خواهد کرد. بدیهی ست هرگونه باز نشر محتوا در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.

۵ ـ شما می توانید با تولیدکنندگان محتوا و کاربران سایت در ارتباط باشید ولی مسئولیت هر گونه عواقب ناشی از آن بر عهده خود شما می باشد.

  • قوانین دیدگاه ها «مدرسه روزرنگ» 

دیدگاه ها می تواند تجربه شخصی شما در برابر استفاده از آموزش ها و مطالب خوانده شده در سایت باشد. شما با ثبت دیدگاه تجربه خود را با سایر کاربران به اشتراک خواهید گذاشت.

از کپی کردن مطالب سایر وبسایت ها در دیدگاه ها جددا خودداری کنید.

لطفا در بخش دیدگاه ها لینک وبسایت خود یا سایر وبسایت ها را قرار ندهید.

چنانچه دیدگاهی توهین آمیز باشد و متوجه اشخاص مدیر، نویسندگان و سایر کاربران باشد،

دیدگاه شما جنبه تبلیغاتی داشته باشد،

دیدگاه شما جنبه سیاسی و مذهبی داشته باشد، 

از لینک سایر وبسایت ها و یا وبسایت خود در دیدگاه استفاده کرده باشید،

در دیدگاه خود از شماره تماس، ایمیل و آیدی تلگرام استفاده کرده باشید، 

دیدگاهی بی ارتباط با موضوع آموزش مطرح شود، تایید نخواهد شد.

×

سلام! به کمک نیاز دارید؟

بر روی پشتیبان زیر کلیک کنید، سپس وارد واتس اپ می شوید.

×