سوالات رایج

Answer all of your questions

سوالات دانشجویان

شما پس از پرداخت هزینه دوره و ثبت نام در دوره، دانشجوی دوره شناخته می شوید. پس از ثبت نام در دوره محتوای خریده شده در اختیار شما قرار می گیرد. این محتوا تنها برای استفاده توسط دانشجویان دوره است پس شما حق بازنشر محتوای دوره اعم از ویدئوها، پروژه‌ها و … را در هیچ قالب و کانالی نخواهید داشت و در صورت مشاهده پیگرد قانونی خواهد داشت.
با توجه به حقوق مالکیت معنوی و تفاهم نامه‌ای که مدرسه روزرنگ با سایر ذی‌نفعان هر دوره مدرسه روزرنگ دارد، امکان دانلود ویدئوها در دوره‌های مدرسه روزرنگ وجود ندارد و دانشجوی این دوره‌ها باید ویدئوها را تنها به صورت آنلاین و از طریق وبسایت مدرسه روزرنگ مشاهده نماید.
کاربران دقت نمایند که به دلیل فرایندهای مالی و تسهیم حق السهم ذی النفعان هر دوره،‌ امکان بازگشت هزینه پرداخت شده پس از خرید وجود ندارد لذا در خرید خود دقت نمایند.
در صورتی که با هر گونه مشکلی رو به رو شدید می توانید از طریق صفحه ارتباط با ما به ما اطلاع دهید تا ما سریعا مشکل را پیگیری و برطرف نماییم.
در حال حاضر امکان ارسال دروس به صورت سی دی یا دی وی دی وجود ندارد.
خیر؛ شما با خرید دوره می توانید به محتوای آن دسترسی پیدا کنید و با تمرین و ممارست به موفقیت برسید. گواهی نامه‌ها عملا تاثیری بر توانایی های شما نخواهند داشت و شما به آنها بی نیاز هستید.

سوالات مدرسان

متن کامل شرایط و مقررات مدرسه روزرنگ را در پایین صفحه اول سایت بخوانید.
در پنل مدرسه روزرنگ لیست کاملی از فروش، درآمد، میزان بازخورد، و تعداد شرکت‌کنندگان در اختیار شما قرار می‌گیرد تا در تولید آموزش‌های بهتر به شما کمک کند. در صورتی که مبلغ حساب شما بیشتر از ۱۰۰ هزارتومان باشد، در هر زمانی که مایل بودید می‌توانید درخواست تسویه حساب خودتان را بدهید. مدرسه روزرنگ در روز پانزدهم هر ماه به درخواست‌های تسویه رسیدگی می‌کند و ظرف مدت ۷۲ ساعت از پایان وقت اداری پانزدهم ماه شمسی مبلغ مورد درخواست به حساب اساتید واریز خواهد شد.
ارزش گذاری محتوای تولیدکنندگان بر عهدهٔ خود آنها است. اما مدرسه روزرنگ بر اساس معیارهای مختلف رشد بازار و قیمت‌های رقابتی، بازهٔ قیمت را به تولید‌کننده پیشنهاد خواهد داد. تولیدکننده می‌تواند بر اساس تشخیص و سیاست‌های رقابتی خود، قیمت نهایی را مشخص کند.
مدرسه روزرنگ تنها بستر عرضهٔ محتوا است و تولیدکننده را در فروش آن سهیم می‌کند. مدرسه روزرنگ برای محتوای رایگان هیچ مبلغی را از تولیدکننده دریافت نخواهد کرد و همواره بازاریابی را بر روی محتوا انجام خواهد داد. اگر محتوا خریدنی (برای فروش) باشد و به‌صورت انحصاری در مدرسه روزرنگ قرار داده شود، ٪۷۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم می‌گردد. و برای محتوایی که خارج از مدرسه روزرنگ نیز به صورت آنلاین منتشر شود، ٪۵۰ از فروش به تولیدکننده تقدیم خواهد شد. مدرسه روزرنگ محتوا را به هیچ‌وجه نمی‌خرد و دستمزد نمی‌پردازد.

پاسختان را پیدا نکردید؟

[contact-form-7 id=”4″ title=”Contact form 1″]

×

سلام! به کمک نیاز دارید؟

بر روی پشتیبان زیر کلیک کنید، سپس وارد واتس اپ می شوید.

×