پوستر نمایش اسب‌های انباری

به گزارش روزرنگ به نقل از روابط عمومی مجموعه تئاترشهر، نمایش «اسب‌های انباری» به کارگردانی رضا کرمی‌زاده شامگاه یکشنبه یکم خردادماه اجرای خود را در تالارهای چهارسو و سایه مجموعه تئاتر شهر آغاز کردند.
نمایش «اسب‌های انباری» به نویسندگی رضا گشتاسب، تهیه‌کنندگی سامان خلیلیان و کارگردانی رضا کرمی‌زاده از جمله آثار نمایشی است که از روز اول خردادماه در تالار چهارسو مجموعه تئاتر شهر به صحنه رفت.

طراحی پوستر این نمایش به عهده رامین رستمی بوده است.
در این نمایش که ساعت ۱۹:۴۵ به مدت زمان ۶۰ دقیقه و قیمت بلیت ۶۰ هزار تومان روی صحنه می‌رود، نازنین نادرپور، سید محمد سعیدی، سمیه آشوری، صدف نظری، بهنام مهدی‌پور، پوریا ریحانی، سپاس رضایی، کمند شمس به عنوان بازیگر حضور دارند.
در تالار سایه نیز نمایش «بهشتِ حکیم الله» به نویسندگی خسرو امیری و کارگردانی ویدا موسوی از روز اول خرداد اجرای خود را آغاز کرد.
این نمایش در ساعت ۲۰ با مدت زمان ۴۰ دقیقه و قیمت بلیت ۵۰ هزار تومان روی صحنه می‌رود. امیرحسین ولی، علیرضا صادقی، سحر زلفی، مرصاد کمالی، طهورا شیخ الاسلامی، امین دیریک وند، علی رنجبریان بازیگران این اثر نمایشی هستند.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.