«Paper» نشریه‌ای برای هنر جهانی اوریگامی

“Paper” نشريه‌اى كانسپت و پيشنهادى‌ست كه به منظور توسعه فرهنگ اوريگامى، براى علاقه‌مندان هنر كاغذ و با هدف ترويج اين بخش جذاب و رياضى‌وار از هنر، طراحى شده است. اين نشريه‌ی كانسپت به عنوان پروژه دانشجويى توسط «تانگ‌مى‌لى» ارائه شده است. تانگ در حال حاضر آخرين ترم هاى دانشگاهى خود را در زمينه کارشناسی ارشد ارتباطات بصرى در دانشگاه پلى تكنيك تماسك سنگاپور مى‌گذراند.

فونت و تايپ فيس طراحى شده براى اين نشريه نیز الهام گرفته شده از دانش “اوريگامى” است. اوريگامى يا هنر ” كاغذ و تا” يكى از محبوب‌ترين كاردستى‌هاى ژاپنى است كه امروزه در سراسر جهان طرفداران زيادى دارد. هدف از اين هنر، آفريدن طرح‌هاى جالب و خلاق از كاغذ با استفاده از تاهاى هندسی است. دانش اوريگامى كاربردهاى فراوانى در رياضيات، مهندسی، معمارى و دنياى سرگرمى دارد. معنای لغوی این واژه در زبان ژاپنی «تا کردن کاغذ» است و تمام مدل‌های کاغذ و تا را در برمى گيرد. اریگامی فقط از تعداد کمی از تاهای گوناگون استفاده می‌کند، ولی همین تاها می‌توانند به روش‌های گوناگونی ترکیب شوند تا طرحهای متفاوتی ایجاد کنند.

 

Paper-magazine-origami-animated-logo-design-Tan-Ming-Li-11  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-2  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-3  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-4  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-5  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-6  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-7  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-8  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-9  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-10  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-12  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-13  Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li
Paper-magazine-origami-logo-design-Tan-Ming-Li-11منبع

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.