جشنواره تئاتر فجر
جشنواره تئاتر فجر

افتتاح سه نمایشگاه در دومین روز جشنواره تئاتر فجر

افتتاحیه سه نمایشگاه «اسناد چهل دوره جشنواره تئاتر فجر»، «نمایشگاه عکس» و «نمایشگاه پوستر» چهلمین جشنواره، جمعه ۱۵ بهمن در خانه هنرمندان ایران برگزار می‌شود. به گزارش روزرنگ و به نقل از ایلنا، در نمایشگاه اسناد چهل دوره جشنواره تئاتر فجر، اسناد و اطلاعاتی از چهل دوره جشنواره تئاتر فجر به نمایش گذاشته می‌شود که تا کنون کمتر درمعرض تماشا قرار گرفته است.

افتتاح سه نمایشگاه در دومین روز جشنواره تئاتر فجر

در نمایشگاه عکس و پوستر جشنواره آثار برگزیده برای حضور در بخش مسابقه عکس و پوستر و نمایشگاه به نمایش گذاشته خواهندشد. آثار برگزیدگان بخش مسابقه عکس و پوستر که در افتتاحیه جشنواره معرفی شدند هم در این نمایشگاه در کنار دیگر آثار به نمایش درمی‌آید.
این سه نمایشگاه جمعه ۱۵ بهمن طی مراسمی از ساعت ۱۶ با حضور مدیر کل هنرهای نمایشی و دبیر جشنواره آغاز به کار می‌کنند.
چهلمین جشنواره بین‌المللی تئاتر فجر از ۱۴ تا ۲۶ بهمن به دبیری حسین مسافرآستانه برگزار می‌شود و اخبار آن در سایت fitf.ir در دسترس است.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.