MagicPicker
MagicPicker

نسخه جدید MagicPicker منتشر شد

Anastasiy Safari نسخه 8.0 MagicPicker را عرضه کرد. در نسخه جدید، آخرین مدل چرخه رنگ (colour wheel) و انتخابگر رنگ (colour-picker) بکار رفته اند، که این دو ابزار به صورت گسترده در نرم افزارهای Photoshop و Illustrator برای ساخت نقاشی دیجیتال و آثار هنری مفهومی استفاده شده است.

نسخه جدید MagicPicker

همچنین در نسخه بروزرسانی شده امکان تنظیم درجه شفافیت HUD و کنترل فضاهای رنگی جدید فراهم شده است. میزان شفافیت HUD را می توان بصورت دستی و یا با فعال کردن گزینه Background Blur بصورت اتوماتیک تنظیم کرد.

رابط جدید HUD که در نسخه 7 MagicPicker معرفی شد، این بار همراه با گزینه Background Blur برای تنظیم میزان درجه شفافیت آن قرار گرفته است. با فعال کردن این گزینه می‌توان جلوه‌ای شبیه به شیشه مات ایجاد کرد.

به روز رسانی کلید‌های میانبر 

میانبرهای صفحه کلید نیز تغییر کرده و دیگر احتیاجی به استفاده از کلید Ctrl در سیستم عامل ویندوز نیست. شما می‌توانید به راحتی از کلیدهای F (کلیدهای ‎ F1 تا ‎ F12 که در ردیف بالا صفحه کلید قرار دارند) برای ایجاد تغییرات استفاد کنید. همچنین، کلید میانبر جدیدی برای تغییر رنگ پیش زمینه و پس زمینه در نرم افزار Photoshop و تغییر رنگ‌های stroke و fill در برنامه Illustrator قرار داده شده است.

قیمت و نحوه دسترسی MagicPicker

نسخه جدید MagicPicker اکنون برای برنامه Photoshop و Illustrator CS4 و سیستم عامل های ویندوز و مک‌اواس در دسترس است.مریم پوررحیمی
مترجم و عضو تیم روزرنگ

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.