پوسترهای جدید فیلم «بتمن»
پوسترهای جدید فیلم «بتمن»

پوسترهای جدید فیلم بتمن رونمایی شدند

کمپانی دی‌سی جدیدترین پوسترهای فیلم «بتمن» را منتشر کرد. به گزارش روزرنگ و به نقل از کولایدر، کمپانی دی‌سی ساعتی پیش (امروز ۱۵ اکتبر) دو پوستر جدید از فیلم پیش روی «بتمن» منتشر کرد. در این دو پوستر که تمی به رنگ قرمز دارند رابرت پتینسون بازیگر نقش بتمن و دیگری پل دنو بازیگر نقش ریدلر دیده می شود. تم خونین این پوسترها مدت هاست در تبلیغات تجاری فیلم نقش برجسته ای ایفا می کند.

پوسترهای جدید فیلم بتمن

این پوسترها در حالی امروز از سوی کمپانی دی‌سی منتشر شده که قرار است فردا نیز تیزر فیلم از سوی این کمپانی عرضه شود.

رابرت پتینسون به تازگی در مصاحبه‌ای اعلام کرده  فیلم The Batman شگفتی‌های بسیار زیادی برای طرفداران دارد. طبق پیش‌بینی‌ها فیلم جدید «بتمن» یک فیلم کاراگاهی نوآر سه ساعته خواهد بود. این فیلم را مت ریوز کارگردانی کرده و فیلمنامه‌اش را با پیتر کریگ نوشته است.

بدون تردید انتشار تیزر جدید «بتمن» برجسته ترین رویداد برای طرفداران دنیای دی‌سی است. فیلم بتمن (The Batman) در ۴ مارس ۲۰۲۲ (۱۳ اسفند) اکران خواهد شد.

پوسترهای جدید فیلم «بتمن»
پوسترهای جدید فیلم «بتمن»

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.