پوستر هفته ملی کودک
پوستر هفته ملی کودک

پوستر هفته ملی کودک منتشر شد

پوستر هفته ملی و روز جهانی کودک با تکیه بر مفهوم حق بهره‌مندی تمام کودکان از بازی و نشاط با طراحی حدیثه قربان منتشر شد. در ابتدای این صفحه می‌توانید پوستر منتشر شده را مشاهده نمایید و در ادامه با هم از جزییاتی که طراح آن ارائه داده است خواهیم شنید.

پوستر هفته ملی کودک

به گزارش روزرنگ و به نقل از اداره کل روابط عمومی و امور بین‌الملل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان، حدیثه قربان تصویرگر حوزه خردسال و کودک با اشاره به طراحی این پوستر بر  مبنای شادی، نشاط و تخیل که حقی برابر برای کودکان است، گفت: من در این تصویر با استفاده از تکنیک‌های طراحی دیجیتال، که هم شفاف‌تر است و هم جذاب‌تر برای کودکان، بازتابی از کودکی را ارائه داده‌ام.

همه ما وقتی به دوران کودکی اشاره می‌کنیم مفاهیمی هم‌چون شادی، خوشحالی، بازی و نشاط را به یاد می‌آوریم. تلاش کرده‌ام مخاطبان نیز مفهوم پوستر را مشاهده کنند.

هفته ملی کودک که قرار است از ۱۶ تا ۲۲ مهر ۱۴۰۰ برگزار شود.

 

 

 

روزرنگ ترکیبی از پروژه های الهام بخش برای هنرمندان، طراحان گرافیک، تصویرگران و کارتونیست‌ها را ارائه می دهد.

ما بهترین پروژه های خلاقانه را برای مخاطبان خود به ارمغان می آوریم و بینشی ارائه می دهیم که آنها را قادر می سازد از آخرین رویدادها و تحولات در طراحی جهانی مطلع شوند و بهترین آثار خود را خلق کنند.

ما یک تیم از نویسندگان و طراحان حرفه ای هستیم که روزانه با هنرمندانی خلاق از سراسر ایران کار می کنیم و به دنبال نوآورانه ترین پروژه ها با تأکید برابر بر استودیوهای تأثیرگذار و استعدادهای کشف نشده هستیم.